Wynajem chłodni składowych i powierzchni magazynowych – kontakt

Spółka Operis funkcjonująca na rynku od 2006 roku świadczy profesjonalne usługi chłodnicze i mroźnicze. Posiadamy duże zaplecze magazynowe, dzięki czemu możemy zaoferować idealne warunki do przechowywania i składowania towarów.

W chłodniach i halach składowych spółki Operis oprócz składowania towarów niewymagających kontroli warunków temperaturowych, istnieje również możliwość przechowywania towarów wymagających stałej kontroli temperatury.

Oprócz usług magazynowania, spółka Operis oferuje również wynajem chłodni składowych, powierzchni magazynowych i biurowych. Dysponujemy halami na wynajem mieszczącymi się w województwie Śląskim.
Uzupełnieniem zakresu naszej działalności są usługi przeładunkowe i kompletacyjne towarów.

Elastyczna oferta dopasowana do wymagań kontrahentów oraz wieloletnie doświadczenie w branży sprawiają, że grono zadowolonych klientów sukcesywnie się powiększa.

Zapraszamy do współpracy!

Operis sp. z o. o.

Rybnicka 6844-238 Czerwionka-Leszczyny

Telefon: (32) 43 15 615;
Fax. (32) 43 11 912;
Kom. 601 488 190, 667 967 904;
Magazyn: Tel 783 008 111

E-mail: biuro@operis.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 6:00 – 21:00
Sobota: 7:00 – 12:00

Napisz do nas

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.operis.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OPERIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Rybnicka 68 44-238 Czerwionka-Leszczyny, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kempny@operis.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Lokalizacja

zobacz jak do nas trafić? strzałka

poznaj nasze promocje

Kontakt - operis

sprawdź

mapę dojazdu

do naszej firmy